Świeżo, lekko i naturalnie


 Nacomi dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty naturalne do pielęgnacji skóry i włosów, o unikalnych właściwościach pielęgnacyjnych, i to za przystępną cenę, aby każdy mógł korzystać ze skarbów natury na co dzień. 
 


 
Dlaczego nasze kosmetyki są ŚWIEŻE i LEKKIE?
 
Tym co wyróżnia nasze produkty spośród innych kosmetyków naturalnych są ich cudowne pastelowe kolory i obłędne zapachy.
 
Dodajemy do nich nieco koloru, aby były miłe dla oka, i nadajemy im piękne zapachy aby codzienne zabiegi pielęgnacyjne były przyjemne w każdym możliwym calu.
 
Szata graficzna naszych nowych etykiet to połączenie modnego obecnie stylu Shabby Chic z elementami stylu Retro i Pin-up. Dzięki temu połączeniu nadaliśmy naszym produktom nowy, niezwykle kobiecy wygląd.
 
Nowy look naszych etykiet, nazwy produktów oraz ich smakowite zapachy czerpią również z najnowszego trendu, w którym kosmetyki są kojarzone z jedzeniem.
 
Spójna kolorystyka i wzory zwiększają rozpoznawalność marki, a poszczególne element graficzne i wybrane kolory podkreślają jej lekkość i świeżość.

 
Dlaczego nasze kosmetyki są NATURALNE?
 
Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości składników naturalnych i przeznaczone są dla osób pragnących dbać o swoją skórę i włosy naturalnie.
 
Kosmetyki Nacomi nie zawierają parabenów, SLS/SLES-ów ani olei mineralnych – są więc idealne dla osób z wrażliwą skórą oraz osób cierpiących na alergie lub inne problemy skórne.
 
Wiele z pośród naszych produktów jest odpowiednich dla wegetarian oraz wegan.
 
W zależności od rodzaju kosmetyku, konserwujemy nasze produkty dodając do nich witaminę E, która jest naturalną substancją konserwującą, lub łagodny konserwant, który zgodnie z decyzją jednostki kontrolnej EcoCert, jest odpowiedni do stosowania w kosmetykach naturalnych.
 
Jako producent kosmetyków Nacomi dbamy, by składy oferowanych przez nas produktów były ekologiczne i bezpieczne. Żaden z naszych produktów nie był testowany na zwierzętach.
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.